آنچه شما باید بدانید درباره نشویل سیل

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  آنچه شما باید بدانید درباره نشویل سیل

   

   

  • آنچه شما باید بدانید درباره نشویل سیل

   ما با بسیاری از اخبار در هفته های اخیر قرار گرفته است. یکی دیگر از رسوایی وال استریت، نشت نفت در خلیج فارس و خودروی بمب گذاری شده در میدان تایمز، نه به ذکر شورش یونانی و تاریخی یک روزه سقوط بازار. این گرفتن توجه ترکیب و نگرانی در مورد آینده به ما داد. اما سیل نشویل یک فاجعه از ابعاد حماسی که سهم خود را از پوشش ملی دریافت نمی باشد.

   این واقعیت که این بدترین سیل محلی در ۸۰ سال بود و منجر به میلیاردها دلار خسارت و همچنین از دست دادن ده ها تن از جان باید ساخته اند که این اخبار صفحه اول، حتی اگر آن در زیر برابر بود. مراسم تقریبا سالانه از می سی سی پی پر بانک های خود است که توسط رسانه از منبع رودخانه تمام راه را به دلتا نیواورلئان، یک فرایند است که می تواند هفته طول بکشد پوشیده شده است. برخی از تصاویر از سیل نشویل در اخبار شبکه وجود دارد. با این حال، ویرانی های ناشی از باران و سیل ناشی کمیاب بود، از سازمان های خبری تمایل به گزارش آنچه که دیگران را گزارش کنید.

   شاید به این دلیل بسیاری از افراد هرگز از رودخانه کامبرلند شنیده می شود. و یا آنها اطلاعات کمی در مورد نشویل به جز آن که معروف برای موسیقی کشور و گراند اوله Opry. شاید آن را به عنوان ساده به عنوان داستان هیچ نوار کناری سیاسی است. Tennesseans مردمی مستقل و متکی به خود هستند – “داوطلب دولت” و تمام. آنها را به مراقبت از یکدیگر و برای یک دست کردن نظر نمی آید، اما آنها دست یاری را بپذیرید.

   مردم محلی به تخلیه به کار گرفته و یا به ارمغان آورد در مواد غذایی و تجهیزات مورد نیاز است. آنها مراقبت از خانه های خود را در زمان، ۱۳ اینچ باران در ساعت به عنوان بسیاری از آسیب دیده، و سپس همسایگان خود و کسانی که در جوامع اطراف آن کمک کرده است. و شد چند گزارش از غارت وجود دارد. این به خوبی می تواند یک مطالعه موردی در مورد آنچه که آمریکایی ها می توانند به جای انتظار برای آنچه که از آهسته و کمک دولت بی اثر انجام، اگر چه امنیت داخلی بود ظاهر واجب و وعده داده کمک شود.

   ساکنان نشویل بود بستگی ندارد در نه آنها دولت فدرال برای چه ممکن است بزرگترین غیر طوفان فاجعه طبیعی این کشور دیده است سرزنش می کنند. که باعث آسیب بیشتر در منطقه از هر رویداد بعد از جنگ داخلی. آن است که رفتن را به تعداد زیادی از پول و مقدار زیادی از کار سخت را به زندگی به حالت عادی.

   است کمک ناخواسته از کسانی که ثروت و شهرت خود را به نشویل مدیون وجود داشته است. خواننده کشور تیلور سویفت ۵۰۰،۰۰۰ $ به علت داد. Chesney کنی یک آهنگ است که می تواند به صورت رایگان دانلود، که باعث می شود عموم مردم از آنچه اتفاق افتاده آگاه نوشت. و اعضای NFL تنسی تیتان نشان داد تا برای کمک به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.

   به عنوان مردمی از نشویل و شهرستان های همجوار ادامه عملیات پاکسازی هزینه، ملت شروع خواهد شد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فاجعه تنسی است. البته، بودجه خارج و نیروی انسانی مورد نیاز خواهد بود برای کمک به حل و فصل مسائل با آن مواجه شده “موسیقی شهر،” اما شهروندان محلی شکل خواهد شد راه را از طریق پس و برای آن بهتر است. و مردم نشویل نزدیک تر به عنوان یک جامعه خواهد بود چون آنها به مراقبت از مشکل و جو در زمان با هم. چه چیزی می تواند آمریکا بیشتر از آن؟

  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395 ساعت: 15:18
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها