تحریم‌های ضد ایرانی وزارت امور خارجه آمریکا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  تحریم‌های ضد ایرانی وزارت امور خارجه آمریکا • قدرت دانش آموز

   

   

  • تحریم‌های ضد ایرانی وزارت امور خارجه آمریکا • قدرت دانش آموز

   وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد تحریم‌هایی را علیه ۳۰ فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری حساس به ایران اعمال کرده است.

   به گزارش دانشجو برق، وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد که این کشور تحریم‌هایی را علیه ۳۰ فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری‌های حساس به ایران برای برنامه موشکی تهران یا به علت نقض کنترل صادرات بر ایران، کره شمالی و سوریه اعمال کرده است.

   بر اساس گزارش رویترز، وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد ۱۱ شرکت یا فرد از چین، کره شمالی یا امارات عربی متحده به علت انتقال فناوری به ایران که می‌تواند در برنامه موشکی بالستیک تهران به کار گرفته شود تحریم شده‌اند.

   در این بیانیه آمده است ۱۹ شرکت یا فرد نیز به علت دیگر تخلفات براساس «قانون منع تکثیر ایران، کره شمالی و سوریه» تحریم شده‌اند. گمان می‌رود این شرکت‌ها و افراد فناوری حساسی را که می‌تواند در توسعه تسلیحات کشتار جمعی به کار گرفته شود به دست آورده یا منتقل کرده‌اند.

   انتهای پیام

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1396 ساعت: 4:48
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها